Firma GOSFIN zaistniała na nakielskim rynku (dosłownie i w przenośni) w czerwcu 1994 roku. Od początku działalności służyliśmy pomocą podatkową lokalnym firmom oraz osobom fizycznym. Prowadzimy także szkolenia w zakresie obsługi programu Płatnik. W biurze firmy przy ul. księdza Piotra Skargi 15 w Nakle nad Notecią nasz zespół pracuje z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza finansowego i licencjonowanego oprogramowania w oparciu o wpis na listę Doradców Podatkowych Ministerstwa Finansów.

Tadeusz Ciesielski 

Od urodzenia związany z Nakłem nad Notecią. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Krzywoustego (klasa o profilu matematyczno-fizycznym). Tytuł magistra ekonomii zdobył na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył liczne szkolenia z zakresu prawa podatkowego. Z chwilą wprowadzenia przepisów prawnych dotyczących świadczenia usług doradztwa podatkowego został zaprzysiężony i otrzymał wpis na listę Doradców Podatkowych Ministerstwa Finansów pod numerem 08429.
Kontakt:
gosfin@by.onet.pl
Tel. 604 982 426

Elżbieta Sztyma

Specjalistka do spraw płac, rozliczeń ZUS i księgowości. Przygotowuje listy płac, zapewnia obsługę w zakresie ubezpieczeń społecznych oraz rozlicza przedsiębiorców prowadząc podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje przychodów i VAT.
Kontakt:
elzbieta.sztyma@gosfin.pl
Tel. 52 551 39 29

Piotr Ciesielski

Asystent księgowego, prowadzi rozliczenia w firmie podatkowej księgi przychodów i rozchodów i przygotowuje ewidencje VAT. Odpowiada za stronę internetową i marketing firmy.
W sprawach administracyjnych, promocyjnych oraz w przypadku chęci nawiązania współpracy zapraszam do kontaktu mailowego pod adresem:
piotr.ciesielski@gosfin.pl